Перейти к странице:
 1. Трохи про системи водовідведення

  Серед широкого вибору на сьогоднішній день систем водовідведення водостічні системи займають лідируючі місця і зовсім не дивно чому. Основне призначення водостічних систем на ринку будівельних матеріалів - відведення опадів та захист домобудівництва.
 2. Поняття про металеві водостоки

  У випадку, якщо у Вас є бажання додати Вашій будові привабливий зовнішній вигляд і доповнити його додатковими захисними елементами, водостічні системи якраз будуть в допомогу, адже саме вони захищають Ваше будова від погодних катаклізмів і опадів.
 3. Види відсотків та їх переваги

  Водостічні системи на будівельному ринку існують в різних варіаціях, різних комплектаціях, розмірів і форм. Зупинимося на матеріалах, які використовуються для виготовлення водостічних систем.
 4. Види відсотків та їх переваги

  Водостічні системи на будівельному ринку існують в різних варіаціях, різних комплектаціях, розмірів і форм. Зупинимося на матеріалах, які використовуються для виготовлення водостічних систем.
 5. Сучасні водостічні системи

  Компанія «Отлив» пропонує купити водостоки, які найкращим чином підходять під кліматичні умови нашої країни за вигідною ціною. Ціна на водостоки як правило залежить від виробника, використовуваного матеріалу і розмірів комплектуючих.
 6. Особливості застосування водостічних систем

  За допомогою водостоків можна з легкістю вирішити проблему водовідведення. Водостічні системи допомагають через її складові доставити і транспортувати воду і решта опади у дренаж.
 7. Види і сфера застосування профнастилу

  Профнастил - це лист із сталевого матеріалу, оброблений цинком, на якому за допомогою методу холодного прокату робляться прямокутної або трапецевидной форми поздовжні роз'єми.
 8. Профнастил займає перші місця в рейтингу сучасних матеріалів

  Всім, хто стикався з будівництвом напевно знайоме слово "профнастил". Харків, Київ, Донецьк - це міста, які споживають неймовірну кількість цього будматеріалу.
 9. Профнастил - надійний, довговічний, легкомонтуємий матеріал

  Профнастил, який також називають металопрофіль, найпоширеніший покрівельний матеріал. Він широко використовується при спорудженні житлових, промислових і громадських будівель, торгових і складських об'єктів і гаражів. Металопрофіль вкладається як вертикально, так і горизонтально, і може використовуватися як для внутрішнього, так і для зовнішнього оформлення.
 10. Профнастил – незаменимый материал в современном строительстве

  В наше время преимущества профнастила высоко оценили не только крупные строительные компании, но и частные застройщики. Этот профилированный лист чаще всего используется в качестве облицовочного или кровельного материала.