Перейти к странице:
 1. Різниця в різновидах полімерних захисних покриттів металочерепиці

  Металочерепиця відрізняється не тільки за своєю формою, але й за типом полімерного покриття. Фахівці знають, що сьогодні застосовується декілька таких типів, з якими ми далі і ознайомимося.
 2. Пурал є кращим полімерним покриттям покрівлі з металочерепиці

  Пурал має безліч назв, які поширені в розмовній мові, проте фахівці говорять, що таке напилювання є найкращим не тільки для покриття виробів під назвою металочерепиця, але й для будь-якого іншого покрівельного матеріалу.
 3. Переваги металочерепиці, через яких все більше число покупців вибирає саме її

  Відносно невелика маса. Один квадрат з розмірами метр на метр подібного матеріалу має масу приблизно 5 кілограм. Якщо порівняти цю вагу з іншими матеріалами, то вага аналогічного квадрата, припустимо, у керамічної черепиці буде значно більше.
 4. Для чого застосовується металочерепиця в сучасному будівництві

  Металочерепиця являє собою універсальний покрівельний матеріал, який може монтуватися на будь-який тип поверхні і на будівлі з будь-якими конструктивними особливостями. Саме такий стан речей робить металочерепицю одним з найпопулярніших матеріалів.
 5. Профнастил, як незамінний в будівництві матеріал

  Профнастил став незамінним будівельним матеріалом, використовуваним в основному при облицюванні фасадів, зведенні покрівлі, в будівництві воріт, заборів, а також для монолітних перекриттів в якості незнімної опалубки. У будівництві використовуються такі види профнастилу, як стіновий, покрівельний, несучий.
 6. Процес нарізки металу - основа виробництва якісного профнастилу

  Сучасні високопродуктивні верстати для нарізки листів металу, пропоновані увазі клієнтів компанією Otliv, дозволять забезпечити виробництво профнастилу необхідним початковим матеріалом належної якості.
 7. Різновиди захисних покриттів при виробництві профнастилу

  Популярність такого універсального будівельного матеріалу, як профнастил (Київ переживає сьогодні просто-таки його бум) не в останню чергу зумовлена ​​його стійкістю до зовнішніх впливів і естетичним зовнішнім виглядом.
 8. Профнастил: чи має розмір значення

  Вітчизняні та іноземні виробники пропонують сьогодні безліч варіантів такого відомого будівельного матеріалу, як профнастил. Київ з його будівельними супермаркетами, оптовими складами і сотнями невеликих магазинчиків - тому найяскравіше підтвердження. Але за всієї начебто різноманітті існують, проте, якісь стандартні параметри, в які вкладається більшість існуючих на ринку марок профнастилу.
 9. Особливості монтажу профнастилу при проведенні покрівельних робіт

  Цілком прийнятна ціна на профнастил і його відмінні споживчі характеристики зробили цей будівельний матеріал одним з найбільш популярних при облаштуванні покрівлі.
 10. Основна сфера застосування водостоків

  Сучасні водостічні системи абсолютно адаптуються і підходять під будь-який вид покрівлі. Основна мета водостоків - відвід води та інших опадів від Вашого будови