Перейти к странице:
 1. Проблеми, які вирішуються за допомогою ЮНІЗОЛ

  Даний матеріал можна використовувати, як утеплювач для покрівлі, для утеплення різного виду конструкцій (горищ, мансард і т.д.), також утеплювач відмінно підійде для ізоляції великих площ (залів, кінотеатрів і інших).
 2. Сфера застосування целюлозного утеплювача

  Мало того, що целюлозний утеплювач є дуже економним матеріалом, екологічно чистими, не містить шкідливих компонентів, так ще купити утеплювач не складе труднощів, оскільки він зумів завоювати довіру багатьох фірм, що займаються продажем будматеріалів.
 3. Особливості нанесення і властивості утеплювача ЮНІЗОЛ

  Утеплювач ЮНІЗОЛ був представлений на будівельному ринку України не так давно, але навіть за цей порівняно короткий період часу зумів завоювати повагу і популярність серед інших утеплювачів. По-перше, це дуже легкий матеріал, який не містить у своїй структурі шкідливих речовин, по-друге, він відмінно утримує вологу в середині приміщення і не пропускає холод, до того ж, сповільнює процес гниття дерева і захищає від бактерій.
 4. Які утеплювачі краще підійдуть для дому?

  При побудові будівлі необхідно враховувати не тільки купівлю якісних матеріалів, але й подбати про те, щоб у будинку було тепло і затишно. Технології прогресують, і сучасний ринок будівельних матеріалів пропонує все більше предметів для того, щоб зберігати тепло. Крім цього утеплювачі під покрівлю мають шумоізоляційні властивості, а також захищають від грибкових і бактеріальних процесів.
 5. Докладніше про властивості целюлозного утеплювача

  Останнім часом спостерігається тенденція популярності високоекологічного матеріалів, які не завдають шкоди нашій природі, в тому числі і самому замовнику.
 6. Незамінність утеплювача на будівельному ринку

  На сьогоднішній день лідером з продажу серед будівельних матеріалів є утеплювач під покрівлю. Цей матеріал з того розряду, на якому не варто економити, так як вклавши в будівництво, ви навпаки заощадите на зайвому споживанні газу та електрики. Ціна на утеплювач порівняно невелика, і залежить, як правило, від виробника і ступеня ізоляції.
 7. Основні моменти, на які необхідно звернути увагу при виборі металочерепиці

  Якщо було вирішено купити металочерепицю, як покрівельний матеріал для будинку, то в першу чергу, треба звернути свою увагу на її товщину.
 8. Сучасні технології виробництва металевої черепиці з полімерним покриттям

  Прокатне обладнання, яке сьогодні застосовується для виробництва металочерепиці, дозволяє виготовити її у великих обсягах. Технологію, за допомогою якої виготовляється металочерепиця Київ, і представлені тут виробники знають не з чуток. Полягає вона в декількох етапах.
 9. Чи вважається металочерепиця ідеальним матеріалом

  Металочерепиця хоч і має безліч переваг, але і вона не позбавлена ​​недоліків. Їх порівняно небагато, але потрібно бути обізнаним і в негативних сторонах, щоб ефективно використовувати матеріал.
 10. Історія металочерепиці від перших дослідів до сучасного виробництва

  Металочерепиця була винайдена у Фінляндії. Подія це сталося в середині 60-х років минулого століття. Після того, як металлочерепица була винайдена, досить скоро з'явився перший завод по її випуску.