Перейти к странице:
 1. Все про сучасні сендвіч-панелі

  У будівельних роботах, залежно від їх виду, завжди застосовуються різні матеріали. На сьогоднішній день інноваційні технології просто творять чудеса: з їх допомогою процес будівництва робиться набагато швидше і разом з тим легше.
 2. Привабливі ціни на покрівельні матеріали

  За низькими цінами в сезон зараз можна купити металочерепицю та профнастил. Ні для кого не таємниця, що гарний зовнішній вигляд забору може бути тільки якщо він зроблений з профільованого листа.
 3. Як вибрати стіновий профнастил

  У наш зовсім нестабільний час зростає необхідність купувати матеріали, в яких співвідношення «ціна-якість» будуть максимально сумісні. Вивчаючи ринок будівельних матеріалів, можна помітити, як одні виробники манять своїми цінами, при тому, що якість аж ніяк не найкраща, а інші загинають шалені гроші за матеріал, пояснюючи це тим, що їх якість просто незрівнянна.
 4. Що необхідно пам'ятати, вибираючи паркан з профнастилу

  Вибір огородження для своєї ділянки деколи може виявитися справжньою проблемою, особливо коли існує проблема цейтноту або малобюджетності коштів у клієнта. У цьому випадку йому складно придбати для себе цегляний паркан або паркан з шлакоблоку, які, у свою чергу, не можуть похвалитися досить доступною ціною.
 5. Як зробити привабливий паркан з профнастилу

  У кожен часовий відрізок будь-яка територія потребувала в своєму огородженні. За допомогою парканів можна зробити свій куточок ще більш затишним і приховати його від поглядів сусідів і перехожих людей.
 6. Переваги та недоліки целюлозної вати

  Целюлозна вата (целюлозний утеплювач) - будівельний волокнистий матеріал сірого і брудного кольору, пухкий за своєю структурою, має ізолюючі здібності.
 7. Найпопулярніший утеплювач ЮНІЗОЛ

  Утеплювач ЮНІЗОЛ - це целюлоза (деревні волокна), яку обробляють спеціальними борними матеріалами. Серед всіх «утеплюючих» будівельних матеріалів вищевказаний утеплювач є найефективнішим із захисту тепла й огородження звуку.
 8. Проблеми, які вирішуються за допомогою Юнізолу

  Ніщо в один ряд не стає в порівнянні з таким матеріалом, як утеплювач ЮНІЗОЛ. На гребені хвилі він став завдяки його характеристикам:
 9. Як вибрати стіновий профнастил

  В наше совсем нестабильное время растет необходимость покупать материалы, в которых соотношение «цена-качество» будут максимально совместимы.
 10. Лідер з продажу - профнастил в Києві

  Профільований настил (профнастил) - сучасний будівельний матеріал, який використовується для будівництва огорож, різних конструкцій, а також при облицювальних і покрівельних роботах.