Перейти к странице:
 1. Кращий намативатель від компанії Otliv

  Ми раді Вам повідомити , що компанія «Otliv» зайнялася продажем устаткування для намотування листа з цинку і його перетворення в металеву стрічку .
 2. Розмотувач - необхідний матеріал для виробництва профнастилу

  Основне призначення рулону з профнастилу - разматать лист металу , виконуючи роботу на покрівельних верстатах, гільйотинах та інше устаткування для поздовжньо- поперечного різання.
 3. Поздовжньо- поперечне різання металу дуже популярна серед виробників

  Як відомо , технології постійно вдосконалюються , тому компанія «Otliv» весь час намагається йти в ногу з часом , і разом з тим регулярно оновлювати свою продукцію. Будь-яке поважає себе підприємство повинно у своєму арсеналі мати якісне обладнання , причому автоматичного типу , що полегшує роботу фахівців і фірми в цілому.
 4. Основні характеристики профільованого листа

  Все частіше стає популярним профнастил в Ірпені, причому відразу з кількох причин : по-перше, цей матеріал надзвичайно економний, якщо спочатку робити його правильні розрахунки.
 5. На які чинники орієнтуватися при виборі профнастилу

  Профнастил в Ірпені - найкращий варіант для покрівельних , фасадних , стінових робіт , причому абсолютно у всіх сферах будівельних робіт.
 6. Сфера використання профнастилу

  Завдяки великому вибору колірних рішень і форми профнастилу , стає можливим широка сфера застосування даного матеріалу в будівництві. Профнастил в Ірпені відрізняється своєю практичністю , багатофункціональністю і високим ступенем екологічності.
 7. Компания «Айрон-Трейд» расширяется и на этот раз открыла новый филиал в Харькове

  Теперь жителям города Харьков не придется мучить себя поисками качественных строительных материалов от производителя – компания «Айрон-Трейд» позаботилась о том, чтобы все необходимые для строительства элементы были доступны для жителей города и близлежащих регионов.
 8. Открылся новый отдел по продаже профнастила в Вышгороде

  Компания «Айрон-Трейд» с радостью спешит рассказать про открытие нового филиала в Вышгороде – месте, где собраны самые качественные и долговечные строительные материалы! Наша продукция, каталог которой Вы можете посмотреть в Интернет-ресурсах, состоит из широкого выбора металлочерепицы, профнастила, основных комплектующих к ним, металлических рулонов, а также продукции для фирм-изготовителей – специального оборудования, на котором непосредственно и производятся вышеуказанные материалы.
 9. Як розрахувати матеріал для будівництва паркану з профнастилу

  Профільний лист з металу, або ж попросту профнастил - це сталевий профіль, виготовлений методом холодного прокату, гофр якого має трапецієподібну форму. Для того, щоб побудувати паркан з профнастилу, необхідно заздалегідь продумати кількість необхідного матеріалу, який буде потрібно для будівництва огорожі.
 10. Все про сучасні сендвіч-панелі

  У будівельних роботах, залежно від їх виду, завжди застосовуються різні матеріали. На сьогоднішній день інноваційні технології просто творять чудеса: з їх допомогою процес будівництва робиться набагато швидше і разом з тим легше.