Перейти к странице:
 1. Как выбрать профнастил для крыши: советы специалистов

  Оцинкованный профнастил — один из самых популярных строительных материалов. Для его изготовления используются стальной лист, на который наносят тонкий слой цинка, защищающий металл от коррозии. Профлист широко применяют для строительства гаражей или навесов, внешней отделки домов, возведения заборов и многого другого. Но чаще всего строители выбирают профнастил для кровли крыши. За что профессионалы так ценят этот материал?
 2. Кращий намативатель від компанії Otliv

  Ми раді Вам повідомити , що компанія «Otliv» зайнялася продажем устаткування для намотування листа з цинку і його перетворення в металеву стрічку .
 3. Розмотувач - необхідний матеріал для виробництва профнастилу

  Основне призначення рулону з профнастилу - разматать лист металу , виконуючи роботу на покрівельних верстатах, гільйотинах та інше устаткування для поздовжньо- поперечного різання.
 4. Поздовжньо- поперечне різання металу дуже популярна серед виробників

  Як відомо , технології постійно вдосконалюються , тому компанія «Otliv» весь час намагається йти в ногу з часом , і разом з тим регулярно оновлювати свою продукцію. Будь-яке поважає себе підприємство повинно у своєму арсеналі мати якісне обладнання , причому автоматичного типу , що полегшує роботу фахівців і фірми в цілому.
 5. Основні характеристики профільованого листа

  Все частіше стає популярним профнастил в Ірпені, причому відразу з кількох причин : по-перше, цей матеріал надзвичайно економний, якщо спочатку робити його правильні розрахунки.
 6. На які чинники орієнтуватися при виборі профнастилу

  Профнастил в Ірпені - найкращий варіант для покрівельних , фасадних , стінових робіт , причому абсолютно у всіх сферах будівельних робіт.
 7. Сфера використання профнастилу

  Завдяки великому вибору колірних рішень і форми профнастилу , стає можливим широка сфера застосування даного матеріалу в будівництві. Профнастил в Ірпені відрізняється своєю практичністю , багатофункціональністю і високим ступенем екологічності.
 8. Компания «Айрон-Трейд» расширяется и на этот раз открыла новый филиал в Харькове

  Теперь жителям города Харьков не придется мучить себя поисками качественных строительных материалов от производителя – компания «Айрон-Трейд» позаботилась о том, чтобы все необходимые для строительства элементы были доступны для жителей города и близлежащих регионов.
 9. Открылся новый отдел по продаже профнастила в Вышгороде

  Компания «Айрон-Трейд» с радостью спешит рассказать про открытие нового филиала в Вышгороде – месте, где собраны самые качественные и долговечные строительные материалы! Наша продукция, каталог которой Вы можете посмотреть в Интернет-ресурсах, состоит из широкого выбора металлочерепицы, профнастила, основных комплектующих к ним, металлических рулонов, а также продукции для фирм-изготовителей – специального оборудования, на котором непосредственно и производятся вышеуказанные материалы.
 10. Як розрахувати матеріал для будівництва паркану з профнастилу

  Профільний лист з металу, або ж попросту профнастил - це сталевий профіль, виготовлений методом холодного прокату, гофр якого має трапецієподібну форму. Для того, щоб побудувати паркан з профнастилу, необхідно заздалегідь продумати кількість необхідного матеріалу, який буде потрібно для будівництва огорожі.