Перейти к странице:
 1. Будуємо паркан з профнастилу своїми руками

  Огорожа з профнастилу - найбільш популярний вид бюджетного огорожі на сьогоднішній день, причому як для промислових територій, так і для приватних дачних ділянок.
 2. Забор из профнастила

  Паркан є першим рубежем захисту від проникнення на територію людей, метою яких є розкрадання майна або нанесення збитку будівництві. Вибираючи тип забору, більшість сучасних господарів керуються виходячи з декількох критеріїв, основними з яких є зовнішній вигляд майбутнього паркану, його ціна і надійність майбутньої огорожі.
 3. Преимущества профнастила

  Одним из лучших вариантов при возведении ограждения является профнастил – материал, который в последние годы приобрел неслыханную популярность на современном рынке строительных материалов. Поставив забор из профлиста, хозяин получает целый ряд неоспоримых преимуществ, таких как: эффективность, простота в эксплуатации, а также минимальные усилия, приложенные для возведения такой ограды.
 4. Стоимость забора из профлиста

  Какой забор сегодня считается красивым, дешёвым и в тоже время лёгок в монтаже? Конечно же, забор из профнастила! Статистика в Харькове и области показывает, что 75% существующих ограждений были сделаны из профнастила.
 5. Забор из профнастила - лучший выбор

  Забор – является неотъемлемой частью загородного дома, так как он главный защитник от нежелательных гостей, ветра и пыли. Но это не все функции, которые совершает такое ограждение. В любом случае забор должен иметь отличный вид, для того, чтобы не отпугивать гостей. Лучшим вариантом станет выбор забора из профнастила.
 6. Металочерепиця з поліестровим покриттям

  При виборі матеріалу будь будівельник намагається підібрати матеріал одночасно недорогий і в той же час поєднує в собі кращі технічні характеристики. Необхідно це для того, щоб матеріал прослужив якомога довше. Якщо говорити про покрівельні матеріали, то раніше вважалося, що натуральна черепиця і профнастил є лідерами з продажів, і користуються шаленим попитом.
 7. Який металочерепиці віддати перевагу

  Вибираючи покрівлю для будинку, Ви повинні розуміти , що цей матеріал купуєте не на рік , а на цілі десятиліття . Саме тому якість і технічні характеристики повинні бути на першому місці при покупці.
 8. Монтаж паркану з дроту своїми руками

  Установку великого кам'яного паркану або великого паркану з металу не кожен власник може собі дозволити. Самим бюджетним варіантом вважається паркан з живоплоту .
 9. Металочерепиця - кращий вибір покрівельного будматеріалу

  Вирішили побудувати собі дах і тепер думаєте , який матеріал Вам найкраще підійде? Відповідь одна: металочерепиця. Вона виготовляється з оцинкованої сталі і покривається в результаті спеціальним полімерним складом, що забезпечує її додатковим захистом від зовнішніх впливів: опадів, вологи, корозії т.д. До того ж, полімерне покриття грає декоруючу роль: зовнішній вигляд його більш привабливий, ніж металочерепиці без покриття.
 10. Лучшая кровля для Вас

  Грамотные строители и дальновидные хозяева подбирают кролю, исходя из климатических особенностей региона, где ведутся кровельные работы.Ведь от того как поведет себя тот или иной кровельный материал в погодных условиях и насколько правильно был сделан выбор, зависит безопасность здания.