Перейти к странице:
 1. Профнастил: немає межі досконалості

  Профнастил на сьогоднішній день належить до дуже популярним і широко застосовуваним будівельним матеріалам. Зростаючий попит визначає пропозицію зростаюче, тому виробники з кожним днем розширюють різноманітність пропонованого асортименту профнастилу, варіюється також і ціна на профнастил.
 2. Профнастил і сендвіч-панелі - будівлі ростуть як на дріжджах

  Металоконструкції користуються у будівельників заслуженою любов'ю завдяки своїй універсальності і простоті використання, а з появою на ринку такого матеріалу, як профнастил, вони отримали друге життя.
 3. Профнастил: економія не завжди виправдана

  Якщо проаналізувати використання різних матеріалів на сучасному етапі розвитку будівельної галузі, то можна помітити, що крива популярності такої універсальної новинки, як профнастил, в останні кілька років різко поповзла вгору.
 4. Фінські виробники металоконструкцій оцінили профнастил гідно

  Фахівці відомої фінської компанії «Рууккі» вже не перше десятиліття ведуть розробки в області каркасних конструкцій із сталі, які стають основою майбутніх будівель або споруд
 5. Використовуючи профнастил - проведіть будівництво з задоволенням

  Профнастил по істині можна назвати єдиному у своєму роді матеріалом. Володіючи такими перевагами, як довговічніше, повсюдне використання, міцність різноманітність профілів (висота хвилі коливається від 8 до 153 мм), а також можливість покриття фарбою будь-якого
 6. Применение профнастила в современном строительстве

  Проезжая по улицам города, мы постоянно встречаем здания и сооружения с крышами самых невероятных форм и расцветок. Это стало возможно благодаря широчайшему ассортименту отделочных и строительных материалов, появившихся на рынках.
 7. Профнастил – отличное соотношение цены и качества

  При выборе строительного материала для монтажа кровли обратите внимание на такой материал, как профнастил. Он прочен и надежен, выдерживает любые неблагоприятные условия окружающей среды, механические и химические воздействия.
 8. Кровельный профнастил: старый друг лучше новых двух

  Крыша - важный составляющий элемент любого здания и его украшение. Кровля причудливой нестандартной формы способна преобразить постройку, сделать ее более привлекательной и выделить на фоне других. Основное же предназначение кровли - защищать здание от осадков, ветра и других атмосферных явлений, а значит сохранять в здании тепло, сухость и уют.