Перейти к странице:
 1. Технология производства профнастила

  Строительный бум последних лет, в ходе которого огромную популярность обрело быстро строящееся жильё типа коттеджей. Оно и понятно – не нужно долго ждать завершения строительства, да и результат получается вполне оправдывающий ожидания: домики получаются весьма симпатичные снаружи и довольно уютными внутри.
 2. Как сделать крышу из профнастила своими руками

  Дах з профнастилу досить довговічна конструкція і поряд з цим якістю дуже красива, так як профнастил має безліч кольорів і відтінків. Саме тому сьогодні багато людей влаштовують свій дах з профнастилу.
 3. Виробництво профнастилу

  Для виробництва профільованого настилу використовується сталева оцинкована стрічка, змотана заводом виробником в рулон. Від якості цинкового покриття і якості захисного полімерного покриття вихідної сировини для виробництва профнастилу, залежить довговічність експлуатації покрівлі або паркану з профнастилу.
 4. Паркани з профнастилу найкраще рішення для дачі

  Хтось не замислювався, чому оцінковочний профнастил є найбільш якісним матеріалом для виготовлення парканів? По-перше, його головною перевагою є саме простота в монтажі.
 5. Придатний чи профнастил для виготовлення огорожі?

  Паркани з профнастилу є сучасним рішенням для будь-якого заміського ділянки, будь то котедж або дача. І це не випадковість, адже паркани з профнастилу більш надійні і довговічні в порівнянні з парканами, виготовленими з сітки рабиці або дерев'яними парканами.
 6. Огорожа з профнастилу комфорт і безпека

  Не потрібно засмучуватися. Це питання вирішимо. Завдяки огорожі з профнастилу Ваш спокій буде відновлено.
 7. Огорожа з профнастилу, за і проти

  Останнім часом з'явилася така кількість різноманітних видів огорожі приватних будинків і територій, що прям очі розбігаються від всіляких варіантів. Здається, що всі вони такі гарні, практичні і надійні, прям так і хочеться ними всіма захистити свою улюблену дачу.
 8. Виробництво листів профнастилу

  У наш час профнастил є широко використовуваним будівельним матеріалом з оцинкованої сталі з різноманітним полімерними покриттями. При виробництві профільованих листів на заводі використовується складна технологічна обробка стали профнастилу.
 9. Постачання покрівельних матеріалів в день замовлення

  У розпал будівельного сезону виникають проблеми з покупкою будматеріалів. Доводиться побігати по магазинах, офісах складах, щоб закупити все необхідне для виконання робіт.
 10. З профільними ущільнювачами дах буде ще надійніше

  Профнастил сьогодні широко застосовується для покрівельної і стінний обробки. Для створення кращого захисного ефекту профнастилу від протікання і проникнення пилу, а також як повітря-і шумоізоляційної матеріалу застосовують ущільнювачі.