Перейти к странице:
 1. Забор своими руками

  Безперечною є необхідність зведення огорожі навколо заміських (і не тільки) будівель. Питання полягає тільки в тому, чи довірити справу професіоналу або ж побудувати паркан своїми руками. При будь-якому рішенні, рекомендуємо розібратися у всіх тонкощах справи.
 2. Класифікація профнастилу та області його застосування

  Профнастил - оцинкований сталевий лист, на якому за допомогою роликів методом холодного прокату видавлюються поздовжні поглиблення трапецієподібної або прямокутної форми.
 3. Профнастил - ідеальний матеріал для виготовлення парканів

  Профнастил є практичним, економічно вигідним матеріалом для покрівлі, стін і для зовнішніх огороджень. Легкий, міцний і довговічний, він широко застосовується в будівництві. Це і покрівельний матеріал, який не поступається металочерепиці.
 4. Універсальний будівельний матеріал - профнастил

  Профнастил є універсальним будівельним матеріалом. Цей листовий профіль, який по всій довжині аркуша має ребра жорсткості, використовується як облицювальний матеріал, як покрівельний, і як матеріал для будівництва парканів.
 5. Застосування профнастилу для промислового будівництва

  При промисловому будівництві та для спорудження швидко зведених будинків профнастил є незамінним матеріалом. Швидкомонтовані будівлі зараз досить часто будуються в Україну. Технологія такого будівництва досить проста.
 6. Достоинства и недостатки металлочерепицы

  Достаточно распространенный сегодня кровельный материал – металлочерепица – имеет много достоинств.
 7. Как выбрать металлочерепицу

  В даний час будівельна індустрія переживає справжній підйом, який обумовлений появою нових, сучасних будівельних матеріалів, які володіють підвищеними
 8. Правильный выбор производителя – гарантия качества металлочерепицы

  Выбор металлочерепицы в Киеве достаточно большой. Этот материл для кровли один из самых надежных, который можно применять в разных климатических условиях.
 9. Выбор металлочерепицы

  В даний час будівельна індустрія переживає справжній підйом, який обумовлений появою нових, сучасних будівельних матеріалів, які володіють підвищеними характеристиками міцності та експлуатаційними якостями, а також завдяки їх появи, процес будівництва сильно спростився.
 10. Технология производства профнастила

  Строительный бум последних лет, в ходе которого огромную популярность обрело быстро строящееся жильё типа коттеджей. Оно и понятно – не нужно долго ждать завершения строительства, да и результат получается вполне оправдывающий ожидания: домики получаются весьма симпатичные снаружи и довольно уютными внутри.