Перейти к странице:
 1. Профнастил – незаменимый материал в промышленном и индивидуальном строительстве

  В строительстве более всего распространен волнообразный профнастил. Сегодня этот материал применяют для сооружения складов, магазинов, АЗС, промышленных зданий, ограждений. Широко используются профнастил в качестве кровельного материала. Обустройство крыши не требует сложного монтажа.
 2. Забор своими руками

  Безперечною є необхідність зведення огорожі навколо заміських (і не тільки) будівель. Питання полягає тільки в тому, чи довірити справу професіоналу або ж побудувати паркан своїми руками. При будь-якому рішенні, рекомендуємо розібратися у всіх тонкощах справи.
 3. Класифікація профнастилу та області його застосування

  Профнастил - оцинкований сталевий лист, на якому за допомогою роликів методом холодного прокату видавлюються поздовжні поглиблення трапецієподібної або прямокутної форми.
 4. Профнастил - ідеальний матеріал для виготовлення парканів

  Профнастил є практичним, економічно вигідним матеріалом для покрівлі, стін і для зовнішніх огороджень. Легкий, міцний і довговічний, він широко застосовується в будівництві. Це і покрівельний матеріал, який не поступається металочерепиці.
 5. Універсальний будівельний матеріал - профнастил

  Профнастил є універсальним будівельним матеріалом. Цей листовий профіль, який по всій довжині аркуша має ребра жорсткості, використовується як облицювальний матеріал, як покрівельний, і як матеріал для будівництва парканів.
 6. Застосування профнастилу для промислового будівництва

  При промисловому будівництві та для спорудження швидко зведених будинків профнастил є незамінним матеріалом. Швидкомонтовані будівлі зараз досить часто будуються в Україну. Технологія такого будівництва досить проста.
 7. Достоинства и недостатки металлочерепицы

  Достаточно распространенный сегодня кровельный материал – металлочерепица – имеет много достоинств.
 8. Как выбрать металлочерепицу

  В даний час будівельна індустрія переживає справжній підйом, який обумовлений появою нових, сучасних будівельних матеріалів, які володіють підвищеними
 9. Правильный выбор производителя – гарантия качества металлочерепицы

  Выбор металлочерепицы в Киеве достаточно большой. Этот материл для кровли один из самых надежных, который можно применять в разных климатических условиях.
 10. Выбор металлочерепицы

  В даний час будівельна індустрія переживає справжній підйом, який обумовлений появою нових, сучасних будівельних матеріалів, які володіють підвищеними характеристиками міцності та експлуатаційними якостями, а також завдяки їх появи, процес будівництва сильно спростився.