Перейти к странице:
 1. Як розвивалася технологія виробництва профнастилу

  Виробляти такий популярний і потрібний усім будівельний матеріал, як профнастил Бровари, почали майже двісті років тому. Значна цифра, хоча багато і помилково вважають, що цей невід'ємний елемент багатьох конструкцій як побутового, так і промислового масштабу, наш сучасник.
 2. Металлочерепица и профнастил: где купить и как выбрать

  Социологические исследования и опросы людей, приближенных к строительству показали, что в настоящее время именно металлочерепица пользуется огромнейшей популярностью, постепенно вытесняя с рынка другие разновидности кровельных материалов.
 3. Профнастил – універсальне рішення для будівельних завдань!

  Сучасний ринок будівельних матеріалів пропонує покупцям безліч недорогих і надійних рішень для облицювальних і будівельних завдань, на тлі яких профнастил (профлист) виглядає найбільш вигідним вкладенням.
 4. Открыто новое производство профнастила в Черкассах

  Компания «Айрон-трейд» имеет большой опыт в производстве кровельных и фасадных материалов из стали с полимерным покрытием. В связи с успешным развитием на этом рынке мы открываем новое производство профнастила в Черкассах.
 5. Где лучше купить профнастил в Борисполе?

  На сегодняшний день купить профнастил можно по абсолютно адекватной цене, при этом используя минимальные монтажные расходы. Как известно профилированный настил на рынке строительных материалов сейчас пользуется большим спросом по причине широкой сферы его применения. Чаще всего профнастил применяется с целью обустройства крыши.
 6. Преимущества профнастила

  Как известно, профилированный настил на сегодняшний день является одним из самых востребованных строительных материалов по причине своего качества, долговечности и широкой цветовой гамме.
 7. Велика сфера застосування профнастилу

  Профільований лист або ж, як зараз зустрічається, профнастил - на сьогоднішній день визнаний лідером серед бюджетних будівельних матеріалів з продажу. Його універсальність, а також лояльна цінова політика зробила його найбільш продаваним матеріалом для будівництва різних об'єктів, наприклад, хвірток, огорож, матеріалу для покрівлі і т.д.
 8. Основные отличия профнастила от металлочерепицы

  Ни для кого не секрет, что на сегодняшний день профнастил является самым универсальным материалом для строительных работ, применяемым при различных видах работы. Но чем же, все- таки, отличаются эти два кровельных материала.
 9. Стіновий профнастил

  Останнім часом спостерігається тенденція по наборі популярності в сфері будівельних робіт з облицювання і монтажу. Все стінові конструкції поділяються на внутрішні і зовнішні. Внутрішні стіни знаходяться всередині конструкції, зовнішні - по периметру будівлі.
 10. Скільки буде коштувати паркан з профільованого листа (профнастилу)?

  Огорожа з профнастилу на сьогоднішній день найвдаліший вид з вибору огорожі в плані співвідношення його ціни, якості і простоти монтажу. Статистика будь-якій області показує, що 75 відсотків покупців вибирають саме паркан з профільованого листа.