Стіновий профнастил

профнастил стеновой Останнім часом спостерігається тенденція по наборі популярності в сфері будівельних робіт з облицювання і монтажу. Все стінові конструкції поділяються на внутрішні і зовнішні. Внутрішні стіни знаходяться всередині конструкції, зовнішні - по периметру будівлі.

Тому стіновий профнастил може Вам при будівництві нових стін або е облицюванні зовнішніх. Якщо мова йде про несучій стіні, то краще купити стіновий профнастил висотою гофра 35 мм, бо саме такий розмір гофри виявляється більш жорстким.

Стіни, для яких застосовується стіновий профнастил, можуть бути з різних матеріалів: цегли, дерева, бетону. Стіновий профнастил також дуже популярний при будівництві парканів, будь-якого типу огороджень. Як показує практика, висота гофра складає не більше, ніж 20 мм.

Окреме значення має профнастил зі спеціальним полімерним покриттям. Його особливість - захистити профнастил від корозії та інших бактеріальних процесів, а також продовжити термін експлуатації матеріалу.

Великі виробничі компанії використовують профнастил як матеріал для будівництва складських приміщень та складів промислового типу. Варто відзначити, що в порівнянні з забором з дерева, паркан із профнастил більш довговічний і міцний, хоч і ціна на них однакова.