Профнастил – універсальне рішення для будівельних завдань!

Сучасний ринок будівельних матеріалів пропонує покупцям безліч недорогих і надійних рішень для облицювальних і будівельних завдань, на тлі яких профнастил (профлист) виглядає найбільш вигідним вкладенням.

Профлист в Харкові являє собою продукт металопрокату, виконаний зі сталі за технологією холодного профілювання, що дозволяє надати матеріалу потрібну форму і забезпечує відмінну жорсткість і міцність. Багатошарова структура профлиста сприяє підвищеної довговічності матеріалу і його стійкості до шкідливих впливів навколишнього середовища, а оцинковка або нанесення полімерного покриття виключає ймовірність виникнення корозії.

Види і особливості профнастилу

В даний час ринок будівельних матеріалів пропонує покупцям кілька видів профнастилу, в залежності від:

Призначення (стінового, що несе, покрівельного);
Типу захисного покриття (оцинкованого, акрилового, полімерного, полівінілхлоридного і поліуретанового);
Висоти профілю листів (від 8 мм до 11,4 см);
Кроків обрешітки (від 30 см до 5 м).

Крім міцності, жорсткості і довговічності, профлист в Харкові відрізняється простотою монтажу і величезним асортиментом видів, що дозволяє вибрати найбільш оптимальний варіант для покрівлі або облицювання стін, створення металевих конструкцій, малих архітектурних форм, парканів та огорож. Вартість матеріалу варіюється в межах 100-150 гривень на один лист, в залежності від властивостей матеріалу і особливостей покриття.

 

Наші переваги

Займаючись виробництвом металопрокату не перший рік, ми пропонуємо покупцям якісний профлист в Харкові, виконаний у повній відповідності з найвищими стандартами якості. Якість продукції підтверджується наявністю відповідних сертифікатів, а також гарантією на кожен виріб, куплене у нас. Індивідуальний підхід до кожного клієнта забезпечує найбільш зручну схему оплати, оперативну доставку і знижки при оптових закупівлях!