Профнастил і сендвіч-панелі - будівлі ростуть як на дріжджах

профнастил ценаМеталоконструкції користуються у будівельників заслуженою любов'ю завдяки своїй універсальності і простоті використання, а з появою на ринку такого матеріалу, як профнастил, вони отримали друге життя.

Останнім часом НД частіше з'являються пропозиції, що представляють собою вже готові рішення - комплекти матеріалів, які в руках професіоналів за лічені дні перетворюються у величезні будівлі і споруди.

Однією з найбільш відомих компаній, що пропонують так звані швидкобудуюємі будівлі, є фінська Ruukki. Е серія «Трасскон» продовжить традиції відмінно себе зарекомендували на російському, білоруському та казахстанському ринках «Спайдера» і «Кондора». Основу конструкції в даному випадку становить профнастил, споживчі якості якого фінські конструктори оцінили по достоїнству. Металеві ферми роблять можливим зведення просторих многопролетных будівель, які будуть затребувані, зокрема, при спорудженні об'єктів комерційного і спортивного призначення.

Профнастил в даному випадку зіграє роль оптимального покрівельного матеріалу, адже всі типи будівель «Трасскон» матимуть плоску мембранну покрівлю. Сендвіч-панелі розкладаються горизонтально, а роль несучих елементів грає НД той же універсальний профнастил. Подібна технологія збірки вигідно відрізняється від традиційної прогонної і значно скорочує час, який зазвичай йде на виконання монтажних робіт. Виробничі будівлі, складські або торгові комплекси - всі вони екологічні до того ж, досить економічні, оскільки енергетичні витрати на їх експлуатацію значно нижче звичних. Та й з демонтажем у разі необхідності особливих проблем не виникне, він пройшовшии т швидко, безпечно, з подальшою утилізацією металевих компонентів.