Фінські виробники металоконструкцій оцінили профнастил гідно

профнастилФахівці відомої фінської компанії «Рууккі» вже не перше десятиліття ведуть розробки в області каркасних конструкцій із сталі, які стають основою майбутніх будівель або споруд. Серія «Кондор», що зійшла з конвеєрів компанії не так давно, складається з декількох варіацій повнокомплектних будівель, при зведенні яких активно використовується профнастил. Його оцинковані листи пофарбовані та утеплені спеціальним матеріалом, що зводить до мінімуму втрати енергії в процесі експлуатації.

У згаданих будинках так званого «економ»-класу профнастил служить як стінових, так і покрівельним матеріалом. У класі «стандарт» профнастил вдало поєднується з сендвіч-панелями, а клас «люкс» припускає використання матеріалів поліпшеної якості, що відповідають самим останнім досягненням будівельних технологій. Втім, кожен з класів має масу достоїнств, що дозволяє таким швидкобудуюємі будівлі скласти гідну конкуренцію тим, які будуються за індивідуальними проектами.

Кожна будівля фінських виробників ещe і дозволяє істотно заощадити матеріальні ресурси, володіючи зниженою металом, що стало можливим внаслідок застосування інноваційних технологій і тонкого розрыв та висококваліфікованих конструкторів компанії. Профнастил ж дозволяє значно прискорити і спростити процес монтажу. Двері, вікна, ворота (профнастил нагоді і тут), за бажанням замовника доповнюють комплект. До того ж у разі необхідності не складе труднощів створити цілий комплекс таких будівель, які відмінно стикуються між собою завдяки особливостям конструкції, передбаченим творцями.