Використовуючи профнастил - проведіть будівництво з задоволенням

Профнастил по істині можна назвати єдиному у своєму роді матеріалом. Володіючи такими перевагами, як довговічніше, повсюдне використання, міцність різноманітність профілів (висота хвилі коливається від 8 до 153 мм), а також можливість покриття фарбою будь-якого бажаного кольору, наджная захист від корозії (завдяки оцинкованому покриття або покриття з поліестеру), зручність перевезення, простота монтажу, можливість швидкого виготовлення під замовлення профлиста з потрібними саме Вам розмірами, профнастил є незамінним матеріалом при будь-яких будівельних роботах.

Виробників профнастилу обмежена кількість. Багато продавців профнастилу - дилери, що зрозуміло, тому що зручно для кінцевих роздрібних споживачів невеликих об'мов і дає можливість придбати профнастил біля місця проживання.

При необхідності покупки більш значного об'ма профнастилу, кращим варіантом буде звернутися безпосередньо до виробника. Також у цеху виробника Вам виготовлять супутні комплектуючі, такі як планки на паркан. Гарантія виробника забезпечує точність термінів виконання замовлення.

Виробляти монтажні роботи з профнастилом досить просто і не вимагає спеціальних навичок. Так для встановлення паркану з профнастилу використовуються звичайні саморізи для металу.

Профільований лист має високі показники жсткості. При спорудженні забору та фасаду встановлюють профнастил з висотою профілю 8, 10, 20 мм. Для покрівельних робіт необхідно більше профілювання - 35, 45, 57, 60, 75 мм.

Несучі профнастили, використовувані для будівництва перекриттів - 57, 60, 75, 114, 135, 153 мм. Отже, якщо Вам мають ремонт або будівництво, використання профнастилу дасть можливість економно та зручно провести його, а також на багато років забути про таке ремонті!