Велика сфера застосування профнастилу

s8 Профільований лист або ж, як зараз зустрічається, профнастил - на сьогоднішній день визнаний лідером серед бюджетних будівельних матеріалів з продажу.

Його універсальність, а також лояльна цінова політика зробила його найбільш продаваним матеріалом для будівництва різних об'єктів, наприклад, хвірток, огорож, матеріалу для покрівлі і т.д.

Профнастил, залежно від мета застосування, ділиться на кілька типів і може продаватися з покриттям з полімерів або ж без нього. Такий полімерний шар забезпечує додаткову стійкість, а також захищає матеріал від корозії і вицвітання.

Зараз обговоримо переваги профнастилу з 20. Цей будматеріал відмінно підійде для будівництва огорож. Лист профнастилу досить легкий, і до того ж зручний у монтажі. Вибір колірної гами відмінно Вас порадує, тому можемо сміливо запевнити, що паркан з профнастилу буде виглядати дуже гармонійно з Вашим будовою. Монтаж паркану з профнастилу відбувається в самі короткі терміни і листи володіють високою міцністю, тому не деформуються.

Товщина профільованого листа складає 0,1 ... 0,6 мм, а висота гофри - близько десяти сантиметрів. Важливо використання профнастилу також при оздоблювальних роботах, особливо враховуючи легку вагу матеріалу, з чого виходить отфакт, що його тривалість експлуатації збільшується.