Сфера використання профнастилу

профнастил купить Завдяки великому вибору колірних рішень і форми профнастилу, стає можливим широка сфера застосування даного матеріалу в будівництві.

Профнастил в Ірпені відрізняється своєю практичністю, багатофункціональністю і високим ступенем екологічності.

Форма профнастилу різна: вона може бути трапецієподібної , сінусовідной і оцинкований лист із закругленими формами. Будівельниками використовується різноманітні методи монтажу листів: горизонтально , вертикально , причому профнастил можна використовувати як при роботах із зовнішньої, так і внутрішньої сторони будівлі.

Щоб збільшити рівень жорсткості, листи профнастилу профилируют на спеціальному обладнанні ,тоесть надають їй форму хвилі. Під час процесу виробництва , наша компанія використовує якісну оцинковану сталь.

За бажанням і запитом клієнта ми може її покрити спеціальним полімерним складом , що додасть і збільшить технічні характеристики матеріалу.

Купуючи матеріал, ви вибираєте профнастил в Ірпені в залежності від:
- Форми і висоти гофри ( від цих параметрів залежить і сфера застосування профнастилу );
- Ширини профільованого листа;
- Умов застосування.

Профнастил може виступати в якості стінового (паркан із профнастилу має велику популярність при будівництві як великих промислових об'єктів , так і при індивідуальному огородженні ділянки або території ), і покрівельного ( при будівництві великих об'єктів , реконструкції або ж заміни старого даху, при покрівлі наклепів або козирків і т.д.), матеріалу.

Для того, щоб убезпечити себе і купити профнастил в Ірпені в потрібній кількості, радимо звернутися за допомогою до наших досвідченим фахівцям, вони зроблять потрібні розрахунки і заощадять ваші кошти.